صندلی خودرو کودک Bebe Confort مدل GE-L08

صندلی خودرو کودک Bebe Confort مدل GE-L08

معرفی صندلی  خودرو کودک ببه کانفورت مدل GE-L08


صندلی  خودرو کودک ببه کانفورت مدل GE-L08 محصول کشور ترکیه می باشد ، که از کیفیت و استحکام بالایی برخودار است . این محصول برای کودکانی با وزن 25 کیلوگرم طراحی شده است . ببه کانفورت طراحی بسیار زیبا و شیک همراه با قابلیت چرخش در  3 حالت مختلف دارد .از دیگر امکانات این صندلی میتوان امنیت بسیار بالای آن در حفظ جان کودک در هنگام برخورد اشاره کرد. از ویژگی های مطرح صندلی خودرو bebe confort میتوان به موارد زیر اشاره کرد :


•    کمربند ایمنی پنج‌نقطه‌ای
•    پدهای محافظ
•    تنظیم زاویه‌ی پشتی

طراحی صندلی ماشین bebe confort :

 از نوعی فریم پلاستیکی همراه با روکش از جنس پلی استر مستحکمGE-L08جنس به کار رفته در صندلی ماشین ببه کانفورت می باشد. صندلی خودرو ببه کانفورت دراری ارتفاع 75 سانتی متر است . علاوه ‌بر فریم و روکش ، بالشتک‌های محافظ و کمربند ایمنی به‌عنوان اجزای مکمل صندلی استفاده شده‌اند.
از موارد حفاظ جان میتوان به کمربند ایمنی پنج ‌نقطه‌ ای و پدهای شانه‌ای اشاره کرد . پدهای شانه‌ ای کمربند علاوه‌ بر تقسیم‌ کردن فشار وارده به کودک ، دارای یک لایه‌ی پلاستیکی در سطح تماس با کودک است تا از لغزیدن کمربند روی کودک و نامرتب‌ شدن آن جلوگیری کند .

 نحوه نصب صندلی Bebe confort GE-L08

برای کودکان تا 9 کیلوگرم :
صندلی ب ب کانفورت به گونه ای طراحی شده که نوزاد با وزنی معادل 9 کیلوگرم برای حفظ ایمنی باید به صورت رو به عقب نصب شود. بدین صورت که هنگام تصادف خودرو از روبه‌ رو، نیروی وارده به نوزاد که با پرتاب نوزاد به‌ جلو ظاهر می‌شود، توسط پشتی صندلی جذب شده و از واردشدن آسیب به نوزاد جلوگیری می‌کند.
 در این حالت، صندلی به‌وسیله‌ی کمربند ایمنی خودرو فیکس می‌شود. این صندلی دو حلقه‌ی جانبی دارد تا بتوان هم در سمت راست و هم در سمت چپ ماشین از آن استفاده کرد. این حلقه‌ها به کمربند ایمنی خودرو اجازه می‌دهند تا از پشتی صندلی به‌خوبی محافظت کند.

برای کودکان 9 تا 18 کیلوگرم :
برای کودکانی که 9 تا 18 کیلوگرم نصب صندلی متفاوت است ، بدین صورت که صندلی روبه ‌جلو نصب می‌شود. در این حالت با توجه به قد کودک ، نصب صندلی رو به ‌عقب امکان ‌پذیر نیست و صندلی روبه‌ جلو در ماشین قرار می‌گیرد. در پشت صندلی ، سه شیار جهت عبوردادن تسمه‌های شانه ‌ای کمربند وجود دارد . این شیارها امکان تنظیم ارتفاع کمربند ایمنی پنج‌نقطه‌ای را نسبت به نشیمن گاه فراهم می‌کنند.
همچنین برای آزاد یا سفت ‌کردن کمربند می‌توانید از تسمه‌ای استفاده کنید که پایین صندلی وجود دارد. ابتدا با آزاد کردن این تسمه ، کمربند را باز کرده و پس از نشاندن کودک روی صندلی ، کمربند را برایش تنظیم کنید. تسمه را بکشید تا پدهای شانه‌ای کمربند روی شانه‌های کودک قرار گیرد.
برای کودکان 15 تا 25 کیلوگرم :
نصب صندلی برای کودکان 15 تا 25 کیلوگرم هم به‌ صورت روبه ‌جلوست . در این حالت قبل از قراردادن صندلی داخل خودرو، باید بالشتک‌های محافظ به ‌همراه کمربند ایمنی پنج‌ نقطه‌ ای را از صندلی جدا کنید. یک گیره‌ی فلزی پشت صندلی، تسمه‌ های کمربند ایمنی را به‌هم  متصل کرده است و با آزادکردن تسمه‌ها از این گیره می‌توانید کمربند ایمنی را از صندلی جدا کنید. برای جدا کردن بالشتک‌ های محافظ هم کار چندان سختی در انتظارتان نیست.

با جدا کردن کمربند ایمنی پنج ‌نقطه‌ای و بالشتک‌های محافظ، صندلی برای نصب در داخل خودرو آماده خواهد بود. اما تا کودک روی صندلی قرار نگیرد، صندلی به خودرو نصب نمی‌شود. به این معنی که صندلی و کودک هر دو توسط کمربند ایمنی خودرو محافظت می‌شوند. در این حالت هم با توجه به حلقه‌های جانبی می‌توان صندلی را در هر دو سمت چپ و راست ماشین استفاده کرد.نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

  • 0 تومان

برچسب ها: bebe confor, BeBe confort, ببه, ببکانفورت, bebe Confort, Bebe Confort, ببه کانفورت, کانفورت, کالسکه, کودک, کریر

گزینه های لازم را انتخاب نکرده اید