لانه سگ و گربه متزا مدل لاکچری

لانه سگ و گربه

لانه سگ و گربه متزا مدل لاکچری


داشتن یک خانه امن، راحت و مناسب اندازه سگ، برای سگهایی که در حیات و یا باغ نگهداری می شوند، امری ضروری است. همچنین سگ ها حیواناتی هستند که علاقه زیادی به یک مکانی دارند که کاملا متعلق به خود بدانند.

گروه صنعتی متزا با بهره گیری از توان طراحی و نیروهای متخصص، اقدام به تولید لانه های لوکس حیوانات خانگی با بهترین متریال موجود (قابل استفاده در محیط داخلی یا در فضای باز و برای در امان ماندن از عوامل آسیب پذیر خارجی) کرده است. لانه ای که به وسیله بهترین چوب ترموی روس به همراه پروفیل های رنگ شده در کوره برای مقاومت حداکثری در شرایط مختلف آب و هوایی جهت بالا بردن عمر لانه و در نهایت درسلامت ماندن حیوان ساخته شود، تنها هدف گروه صنعتی متزا می باشد.

طراحی ورودی این پناهگاه برای تردد راحت تر حیوانات با نژاد بزرگ، عریض در نظرگرفته شده  و  درامن ترین جای لانه، سیستم گرمایشی با کنترل از راه دور تعبیه شده است .همچنین سازه تماما به صورت چند جداره به همراه یک لایه محافظ عایق حرارتی(به منظورحفظ دمای داخل در فصول مختلف و برای امکان گردش هوا که از اصول و نیاز های طراحی پناهگاه های حیوانات می باشد) تشکیل شده است.

به منظور تسهیل در نظافت ، بهداشت بالا وعدم ایجاد حساسیت، تمامی پوشش داخلی از صفحات PVC  استفاده شده و کنترل روشنایی داخلی و خارجی این لانه شیک نیز به وسیله کنترل از راه دور می باشد. همچنین برای مقاومت حداکثری چند لایه مایع پوشش محافظ بر روی سطح چوب ها کشیده شده است.

 کیفیت بی نظیر و خاص بودن شعار گروه صنعتی متزا می باشد.خصوصیات لانه حیوانات خانگی
سایز بزرگ و متوسط
وزن سایز بزرگ 120 کیلوگرم –- سایز کوچک 50 کیلوگرم
جنس چوب ترموی روس
گونه حیوان سگ و گربه
سیستم گرمایشی دارد ( به همراه کنترل از راه دور)
سیستم روشنایی دارد (روشنایی داخلی و خارجی به همراه کنترل از راه دور)
عایق حرارتی دارد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

سفارش ساخت

این کالا سفارشی می‌باشد، لذا مدت زمان لازم جهت ساخت و ارسال آن، پس از ثبت سفارش بمدت 12 روزی کاری می‌باشد.

  • مدل کالا: لاکچری
  • موجودی: 5
  • 8,500,000 تومان

گزینه های موجود

برچسب ها: لانه حیوانات, لانه سگ

گزینه های لازم را انتخاب نکرده اید