گزارش نحوه ارسال

تهران:

 

سفارش‌ها  در شهر تهران طی 24 تا 72 ساعت تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد.

 

سایر شهر ها:

 

ارسال کالا در تمامی نقاط ایران به غیر از شهر تهران بوسیله شرکت های حمل و نقل عمومی انجام میشود .

 

شهرستان:

 

ارسال کالا در تمامی نقاط ایران به غیر از شهر تهران بوسیله شرکت های حمل و نقل عمومی انجام میشود .

 

نکات:

- هزینه ارسال انواع کالا به نوع و قیمت آن بستگی دارد.

- خرید بالای مبلغ یکصد هزار تومان معاف از هزینه بوده و بصورت رایگان در تهران ارسال میگردد.

- هزینه ارسال خرید زیر مبلغ یکصد هزار تومان در تهران 4500 تومان میباشد.

- ارسال به حومه تهران نیز تا حاشیه پنجاه کیلومتری یا توسط حمل و نقل شرکت نکس بازار و یا توسط پست صورت می پذیرد و بیش از آن توسط شرکت های حمل و نقل بصورت پس کرایه انجام میگردد.

- ارسال کالا جهت شهرستان های سراسر کشور تا شرکت های باربری که در محدوده میدان شوش میباشند توسط شرکت نکس بازار و از آنجا تا شهرستان مربوطه توسط شرکت های حمل و نقل و پس کرایه صورت میگیرد.

- حمل و نقل اجناس درشت مانند یخچال،فریزر، ماشین لباسشویی، فرگازو ماشین ظرفشویی شامل کرایه شده و مبلغ آن بستگی به مقدار مسافت تا مقصد دارد که معمولا از بیست هزار تومان تا یکصد هزار تومان تا پنجاه کیلومتری تهران محاسبه میگردد. 

اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

- لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق تلفن55184012 

 - 021 یا ارسال ایمیل از طریق صفحه تماس با فروشگاه اینترنتی نکس بازار این موارد به خدمات پس از فروش نکس بازار اطلاع داده شود.

- سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند  لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

- تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

 

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.

برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست  و یا تیپاکس هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست و یا تیپاکس به آدرس زیر پیگیری کنید:

 

http://itemtracking.post.ir

http://tipaxco.com

 

- اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد هزینه ارسال بر عهده شما بوده و در زمان تحویل کالا به مامور پست و یا تیپاکس پرداخت میشود.

 لطفا به موارد زیر دقت داشته باشید:

 

 - باربری تنها مسئول تحویل سفارش است و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند  تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور لازم است خریدار با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرد. در غیر  این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.