گزارش نحوه ارسال

تهران:

سفارش‌ها  در شهر تهران طی 24 تا 48 ساعت تحویل داده خواهد شد و در شهرستانها بین 48-72ساعت روز کاری

 سایر شهر ها:

 ارسال کالا در تمامی نقاط ایران به غیر از شهر تهران بوسیله شرکت های حمل و نقل عمومی انجام میشود .

 

نکات:

- هزینه ارسال انواع کالا به مسافت بستگی دارد.

اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

- لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق تماس با تلفن 77913501 و یا ارسال ایمیل از طریق صفحه تماس با فروشگاه اینترنتی نکس بازار این موارد به خدمات پس از فروش نکس بازار اطلاع داده شود.

- سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند  لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

- تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

 پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.

برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست  و یا تیپاکس هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست و یا تیپاکس به آدرس زیر پیگیری کنید:

 http://itemtracking.post.ir

http://tipaxco.com